BİR LEZZETTİR HAYAT


BİR LEZZETTİR HAYAT

Daha Önce çıkartmış olduğum ilk kitabım olan "Bir Lezzettir Hayat" Osmanlı mutfağından dünya mutfağına uzanan bir köprü gibi tasavvur etmiş olduğum lezzet derlemesi olarak çıkartığım kitabımdır.

7 Gün / 24 Saat Bir Lezzettir Hayat sadece bir yemek kitabı değil, içinde keyifli bir yaşam bulunduran; şiirlerle ve hikayelerle, duygu barındıran bir kitap...

ROMANTİK BİR YEMEK KİTABI

“7 Gün 24 Saat Bir Lezzettir Hayat” romantik bir anlatıma sahip tek yemek kitabı. Yemeğin hazır olmasını beklerken kitabın içinde yer alan küçük şiirlere göz atabilir; her sayfayı çevirdiğinizde devamı gelen hikayeyi bitirmek için sabırsızlanabilirsiniz.

“Bu kitaptaki hayata güzellik katan lezzetleri, umarım, siz de dener ve en az benim kadar mutlu olursunuz. İnanın gündelik gerçeklerin hoyratlığı ve yıpratıcılığına ancak hayatımızdaki lezzetlerle direnebiliyoruz”

YEMEK YAPANIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRACAK

Bundan sonra yemek yapanlar indekslerin arasında boğulmayacaklar. 7 Gün / 24 Saat Bir Lezzettir Hayat, menülerden oluşan konseptiyle insanların işini kolaylaştıracak. Sabah incelikleri, ikindi fiskosları, akşamüstü balonları gibi bölümlerle günün her saatine bölerek menüler yaratılmış kitapta, aynı zamanda akşam keyifleri, pzar kaçamakları gibi bölümler de yer alıyor. “Günün her saatinde, farklı lezzetlerle yaşanan anı güzelleştirmeye çalıştım”

ÇABUK UYGULANABİLİR YEMEKLER

Çabuk ve kolay uygulanabilir tariflerle artık herkes kendi hazırladığı yemeklerle davet verebilecek. Sadece ev kadınlarına yönelik olmayan 7 Gün / 24 Saat Bir Lezzettir Hayat çalışan erkeklere, öğrencilere, iş kadınlarına mutfağı sevdirecek. “Kendimizi, sevdiklerimizi ve çevremizi lezzetlerle şımartalım”  Tülin Doğruer

BİR LEZZETTİR HAYAT
  Sosyal Ağlarda Paylaş