Las Vegas

Las Vegas
VENETİAN OTEL'İN İÇİNDEKİ ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN

 

LAS VEGAS

İKİNCİ DURAĞIMIZ LAS VEGAS’A DOĞRU YOLA ÇIKTIK. 4 SAATLİK ARABA YOLCULUĞUNDAN SONRA MELEKLER ŞEHRİNDEN GÜNAHLAR ŞEHRİNE GEÇİŞ YAPTIK. VARDIĞIMIZDA  GÖZLERİME İNANAMADIM. SANKİ BİR FİLM STÜDYOSUNDA GİBİYDİM. MEŞHUR CADDESİ STRİP ÜZERİNDE SIRALANMIŞ HERBİRİ AYRI GÜZELLİKTE OTELLER… BUNLARIN İSİMLERİ; VENETİAN OTEL  ,WYN OTEL, WYN ENCORE OTEL ,BELLAGİO OTEL ,EYFEL KULESİNİ CANLANDIRAN PARİS OTEL, CEASARS PALACE  MİRAGE OTEL ,TREASURE ISLAND OTEL MISIR PİRAMİTLERİNİ ÖRNEK ALAN   LUXOR OTEL,  DEVAMINDA MASALLARDAKİ ŞATOLARA BENZEYEN EXCALİBUR KARŞISINDA MGM, GRAND OTEL,  NEWYORK TEMALI NEW YORK NEW YORK OTEL, ,MONTE CARLO ,COSMOPOLİTAN OTEL, PLANET HOLLYWOOD OTEL.  MANDALAY BAY OTEL GİBİ FARKLI KONSEPLERDE OTELLER SIRALANMIŞ AYRICA CADDENİN ÜZERİNDE  DEV REKLAM PANOLARI VAR. NEREYE BAKACAĞIMI ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIM.BENİM  İZLENİMİM ZENGİNLİĞİN GÜCÜ BU… OTELLERİN İHTİŞAMI HİÇBİR MASRAFTAN KAÇINILMAMIŞ HER DETAY İNCE BİR ZEVKLE DÜŞÜNÜLMÜŞ  NEREYE BAKSANIZ   AYRI BİR DEKORASYON HARİKASI .

BİZ ÖNCE ARİA OTELDE KALDIK. KALDIĞIMIZ ODASI  BU GÜNE KADAR GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL ODAYDİ. BU ODADAN HİÇ ÇIKMADAN  BİLE TATİLİMİ GEÇİREBİLİRDİM. AMA GÖRÜLECEK ÇOK ŞEY OLDUĞU İÇİN BÖYLE YAPMADIM TABİİ Kİ. FAKAT BURAYA GELİNCE 2 GÜN  BURASI İÇİN YETERLİ OLMAYACAĞINA KARAR VERDİK VE SEYAHATİMİZE 2 GÜN DAHA EKLEDİK.
 ÖLMEDEN GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLER LİSTEMDE VAR OLAN LAS VEGAS  HERKESE TAVSİYE EDİLİR. FARKLI BİR DÜNYADASIN SANKİ 2 GÜNÜN SONUNDA OTEL DEĞİŞİKLİ Ğİ YAPIP 2 GÜNDE WYN OTEL’DE KALDIK BURASI ARIA’DAN DAHA  SAKİN.ODALARIN ŞIKLIĞI AYNI GÜZELLİKTE İDİ.
LAS VEGAS MOJAVE ÇÖLÜNÜN ORTASINDA OLMASINDAN DOLAYI YAZ AYLARI OLDUKÇA SICAK FAKAT   HİÇ NEM  YOK.

BURAYA GELİNCE YAPACAK ÇOK ŞEY VAR İLK SIRADA BİLİNDİĞİ GİBİ KUMAR. HER OTELİN İÇİNDE ÇOK DAVETKAR KUMAR SALONLARI ÖN PLANDA KURULMUŞ. EĞER BENİM GİBİ KUMAR SEVMİYORSANIZ. DÜNYANIN EN İYİ ALIŞVERİŞİ BENCE BURADA, RESTORANLAR SÜPER KALİTEDE  ŞOVLAR SADECE BİR TANESİNE GİDEBİLDİK. ONUDA HERKESE TAVSİYE EDERİM. SONUNA KADAR NEFESİM KESİLMİŞ BİR ŞEKİLDE İZLEDİM.SİZE LAS VEGAS İLE İLGİLİ BİRKAÇ ÖNERİM OLACAK.EN SEVDİĞİM RESTORANLAR;  BELLAGİO OTELDE YELLOW TEİL, REST.,MCM OTELDEKİ HAKKASAN RESTORAN. WYN OTELDEKİ SW RESTORAN. EN BEĞENDİĞİM OTEL; BELLACIO OTEL, TEKRAR  KALMAK İSTEYECEĞİM OTEL; WYN, EN BEĞENDİĞİM ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ; CEASARS, CHRİSTAL , FASHİON VE VENETİAN  İDİ.  ŞOVLAR; CIRCUSEL DEL SOLAİR O.  HAVUZ  OLARAK; WYN OTELDEKİ  İDİ. VEGAS'I  BİR CÜMLE İLE ANLATMAK İSTERSEK   YETİŞKİNLER İÇİN YAPILMIŞ DİSNEY LAND DİYEBİLİRİZ. BİZ GÜNAHLAR ŞEHRİNDE  HİÇ GÜNAH İŞLEMEDEN  DÖNMÜŞ BULUNMAKTAYIZ. YA SİZ?


NEW YORK NEW YORK OTEL'İN DIŞARIDAN GÖRÜNTÜSÜBALANCIA OTEL'DEN GÖRÜNTÜBALANCIA OTELÇİKOLATA ŞELALESİ GÖRÜLMEYE DEĞERENCORE OTELENCORE OTELWYN ENCORE OTELWYN OTEL'İN KAHVALTI BÖLÜMÜWYN OTELCEASARS PALACE ALIŞVERİŞ MERKEZİCEASARS ALIŞVERİŞ MERKEZİWYN OTEL


Eklenme Tarihi: 7/30/2014
 
  Ayın Sebzesi  ( 3 )
 
  Masa Düzenleri  ( 5 )
 
  Yemek Tarifleri  ( 5 )
 
  Restaurant  ( 5 )
 
  Seyahat  ( 5 )
 

  Sosyal Ağlarda Paylaş