Restaurant


 Paris
 
Paris


BİR HAFTA SONU KAÇAMAĞI
  Tarih : 10/15/2012 devamı için tıklayın  

 Lezzet Dolu Bir Gece Daha
 
Lezzet Dolu Bir Gece Daha


Dün gece yine Frankie'deydik. Daha önceden de belirttiğim gibi bu aralar favori restoranım burası... Yine Simos bize, lezzet şöleni yarattı. Çok lezzetli bir geceydi. Ellerine sağlık SİMOS...

  Tarih : 9/15/2012  

 Frankie
 
Frankie


Dün akşam yine Frankie'deydik. Son zamanlarda İstanbul'da gidip de bu kadar keyif aldığım bir restoran herhalde yoktur. Gerçekten çok doğru bir adres. Herşeyiyle beni çok etkiliyor. Benim için yemek yediğim yerin ambiyansı önemlidir. Frankie bu anlamda çok iyi hele yemek kalitesinin bu denli iyi olması 2 hafta üst üste buraya gitmeme sebep oldu. Bize servis veren Ahmet Beyin servis kalitesi menüye bu kadar hakim olması çok etkileyici. Bu sefer gittiğimde mutfağın mimarı şef Simos ile tanışma fırsatım oldu. Yemeklerindeki başarı kendi görüntüsünde de mevcut. inanılmaz sempatik ve çok kaliteli bir kişilik. Yemeklerin lezzetinin yanında çok yaratıcı ve tabak prezantasyonları çok iyi. Kısaca harika bir şef. genç ve dinamik. Masamıza gelen yemeklerden görüntüler...
  Tarih : 7/1/2012 devamı için tıklayın  

 The Winston Brasserıe
 
The Winston Brasserıe


Yolunuz Akaretler'den geçerse hele karnınızda aç ise size önerim var. The Winston brasserie'ı mutlaka deneyin derim. Tabii yolunuzun Akaretler'e düşmesini beklemenize de gerek yok. Sadece burası için bile Akaretler'e gidilir. Ben gittim,gördüm,yedim ve süpeeer... Magi grup bünyesinde 2000 yılında ilk İzmir'de çay,kahve ve tatlı olarak hizmete girmiş. Daha sonra ki yıllarda şube sayısını farklı şehirlerde 13 e çıkararak konseptini geliştirip kendi tarzlarını oluşturup pizzadan, salataya krepten beyaz ve kırmızı ete zengin ve lezzetli alternatiflerle genişletmişler ve bu günlere gelmişler. Senelerin verdiği tecrübeyle olsa gerek çok başarılı kendine özgü, kişiliği olan, brasserıe isminin hakkını veren güzel vakit geçirip lezzetli bir yemek yenecek yerler oluşturmuşlar. Bunda Harun'un katkısının da büyük olduğunu düşünüyorum. Tebrikler... THE WİNSTON BRASSERIE yolun açık olsun.
  Tarih : 6/26/2012 devamı için tıklayın  

 Frankıe Restoran
 
Frankıe Restoran


Dün gece Nişantaşı'nda Sofa Otel'in içinde bulunan Frankıe Restoran'a gittik. Çok beğendim. Yemekler çok başarılıydı. Masada 10 kişiydik ve herkes yemeklerinden memnundu. Mutfağın mimarının yunanlı şef Simos olduğunu öğrendim. Daha önce Barselona'da çalışıyormuş. Ayrıca Frankıe, çok güzel bir dekorasyona sahip. Bar kısmı ayrı keyif, yemek kısmı ayrı keyifti. müziklerde çok iyiydi. Kısaca özetlemek gerekirse yemek, ortam ve müzik kombinasyonu çok iyi sağlanmış. Keyifli bir geceydi. Tüm emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Umarım bugünkü kalitesi sürekliliğini taşır.
  Tarih : 6/23/2012 devamı için tıklayın  

 Milano'dan Restoran Ve Yemek Seçimleri
 
SALOMANİO RESTORAN Milano'dan Restoran Ve Yemek Seçimleri


Milano'ya her gittiğimde farklı restoranlara gitmeyi tercih ediyorum. Eşimle bu konuda biraz anlaşmazlığa düşüyoruz. Onun bazı tercihleri var. Her defasında oralarda yemek yemek ister. Fakat bu gidişimizde elimizde bayağı kabarık bir liste vardı. Karar vermekte zorlandık. Bu sefer ki yemek adreslerimiz.
  Tarih : 5/31/2012 devamı için tıklayın  

 Como Gölü
 
VİLLA D'ESTE OTEL Como Gölü


COMO GERÇEK BİR TABİAT CENNETİ...İNSANA HUZUR VEREN, BİR O KADAR DA ROMANTİK BİR HAVASI OLAN BU ÜNLÜ GÖL. BALAYI İÇİN YER ARAYANLARA ÇOK GÜZEL BİR SEÇENEK.
  Tarih : 5/29/2012 devamı için tıklayın  

 Moskova'da Varvary Restaurant
 
Moskova'da  Varvary  Restaurant


Eğer sizde farklı lezzetlerin peşinden koşan biriyseniz, yolunuz da Moskova'ya düşerse Varvary Restorant'a rezervasyon yaptırmanızı öneririm.
  Tarih : 5/8/2012 devamı için tıklayın  
  Toplam Kayıt : -1   Toplam Sayfa : 1

  Ayın Sebzesi  ( 3 )
 
  Masa Düzenleri  ( 5 )
 
  Yemek Tarifleri  ( 5 )
 
  Restaurant  ( 5 )
 
  Seyahat  ( 5 )
 

ETİKETLER :  Restaurant  Restaurant                                    

  Sosyal Ağlarda Paylaş